Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Prodej a zakázkové šití

Japonské stěny

Japonské stěny jsou hladké vertikální široké textilní panely, kterými lze pohybovat na kolejnicích, panely jsou připevněny suchým zipem k vozíkům, které v kolejnici jezdí.

Japonské stěny vypadají velmi esteticky a jako kdyby se vznášely. Pokud je to nutné, mohou být rychle odsunuty na stranu.

Ideální řešení pro velká okna nebo rozdělení prostoru.

Zařizujete domov nebo kancelář?

Může se vám hodit

Závěsy

Závěsy slouží k tradičnímu zakrytí nebo zatemnění okna, domov zateplí a zútulní. Používáme pouze  kvalitní látky, jsou odolné, nemačkají se, nevyblednou.

Záclony

Záclony zútulní každý prostor, dávají oknu tvar a zdobí okno nejenom zevnitř, ale i zvenku. Používáme pouze  kvalitní látky, jsou odolné, nemačkají se, nevyblednou.

Římské rolety

Římské látkové rolety jsou vhodné pro všechny typy oken, vypadají krásně a vzdušně a s hezkou látkou vytvoří přirozené zastínění. Nenavíjí se jako klasická roleta, ale řasí ve vodorovných skladech.

Závěsný systém

Dodáváme kolejnice v kvalitním zpracování a čistém designu. Jsou vhodné do každého interiéru. Mohou být skryté, součástí stropu nebo uchyceny na zdi pomocí decentních krytých  konzol.

Doplňky

Veškeré doplňky, které váš domov příjemně doladí šijeme na míru – polštáře, včetně kvalitních výplní, podsedáky, ubrusy, prostírání, zástěry, chňapky, utěrky nebo povlečení.

Napište nám

Poradíme, připravíme, dovezeme